parallax background

شهر آبنوس شهر هوشمندفناوران شهر آبنوس با برند تجاری شهر آبنوس تاسیس گردید، و با تیم بین الملی و خبرگان کشوری در جهت افزایش بهره‌وری نهادهای دولتی و خصوصی کشور در حوزه فناوری های شهر هوشمند به ارائه خدمات طراحی و توسعه راهکارهای هوشمند سازی، ارائه خدمات مبتنی بر بلاک چین، برگزاری سمینارها و همایشها، برگزاری دوره های آموزشی می پردازد.
شهرآبنوس با گردهم آوری مهندسین مجرب و با تجربه با هدف مشاوره ، تهیه و تامین تجهیزات پرداخت بانکی و انجام پروژه های مختلف نرم افزاری و IT است. این شرکت قصد دارد با جمع آوری و یکپارچه سازی دانش داخلی و تکنولوژی روز دنیا سهمی از رشد فن آوری در کشور را ایفا نماید.
نگاه این شرکت به آینده تکنولوژی همگام بودن با روند رو به رشد آن در سطح بین المللی است، ما در تلاشیم علیرغم راه اندازی سرویس های جدید برای سازمان ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی، در کاهش هزینه ها و بروزرسانی سیستم های قدیمی خدمتی در جهت رشد فناوری انجام داده باشیم.هدف ما از بکارگیری فناوری های مختلف ، ارائه بسته کاملی از خدمات، جهت برآورده شدن کلیه نیازهای یک مجموعه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.

تماس باما
همایش ارز دیجیتال